Počkejte prosím...
Nacházíte se: VŠCHT Prahastuduj.vscht.cz → Studijní programy

Environmental Technology and Engineering (IMETE)

Environmental Technology and Engineering (IMETE)

Navazující magisterský program, Fakulta technologie ochrany prostředí

Tento mezinárodní magisterský studijní program je společným programem ("joint master degree programme") vyučovaným v anglickém jazyce. V programu se setkávají studenti a akademici z celého světa. Program je rozvržen jako klasický navazující magisterský program do dvou let. První semestr se odehrává na VŠCHT Praha. Následně se studenti v druhém semestru přesouvají do nizozemských Delft, kde si mohou vybrat mezi dvěma směry - "Ecotechnology" a "Advanced wastewater treatment technologies". V létě může proběhnout volitelná stáž. Na třetí semestr se studenti přesunou do Gentu v Belgii, kde si také volí mezi dvěma směry - "Air" a "Soil". V posledním 4 semestru studenti zpracovávají diplomovou práci na instituci, kterou si zvolí - jedné ze zúčastněných univerzit či u jejich smluvních partnerů.

 

Pro přihlašování do programu platí jiné termíny a jiná pravidla než na standardní programy VŠCHT Praha. Podrobnosti naleznete na webové stránce joint degree programů.

 

Pro tento program lze žádat o ERASMUS Mundus stipendium, s jehož pomocí lze studium financovat. Pro přihlášení s žádostí o stipendium jsou určeny dřívější termíny přihlášek.

CHYBI UPLATNENI SPECIALIZACE

Detaily programu

Jazyk výuky Anglický
Doba studia 2 roky
Forma studia Prezenční
Místo studia Praha + other Universities in Europe
Kapacita 10 studentů
Kód programu N207
Aktualizováno: 15.11.2018 16:18, Autor: Jan Kříž

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi