Počkejte prosím...
Nacházíte se: VŠCHT Prahastuduj.vscht.cz → Vyber si program → Studuj byznys na VŠCHT

Studuj byznys na VŠCHT

Studium na VŠCHT Praha

Kdo jste vy

Chcete studovat kvalitní, náročný a prestižní ekonomicko-manažerský studijní program s perspektivou dobrého pracovního uplatnění nebo dalšího studia na škole podle svého výběru v tuzemsku i v zahraničí. Víte, že management není jen o tom dobře mluvit, ale i dobře počítat. Za nedílnou součást svých kompetencí považujete schopnost studovat a pracovat v mezinárodním prostředí a v cizím jazyce.

Kdo jsme my

Je nás více než 60 profesorů, docentů a odborných asistentů, kteří už v životě leccos dokázali, a mimo jiné v uplynulých letech vybudovali prestižní studijní programy na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT. Od roku 2020 jsme součástí VŠCHT Praha, mezinárodně nejlépe hodnocené české technické univerzity (QS World University Ranking #355) s tradicí sahající do roku 1803.

Jak spolu začít

Od září 2020 u nás budete moci začít studovat bakalářský studijní program Ekonomika a management a navazující magisterský studijní program Odvětvový management (s volbou mezi specializacemi Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu). Přijímací řízení proběhne v létě, po skončení procesu akreditace Národním akreditačním úřadem. Máte-li zájem dostávat od nás aktuální informace, dejte nám na sebe kontakt ↓.


 

Bakalářské studium

Ekonomika a management (bakalářský studijní program)

Program Ekonomika a management je určen absolventům středních škol. Připravuje kvalifikované odborníky pro pozice nižšího a středního managementu s velmi dobrými ekonomickými, manažerskými, jazykovými a komunikačními dovednostmi, chápající potřeby průmyslové praxe. Snadno proto najdou uplatnění ve výrobních podnicích, ale i v poradenství nebo ve službách, a díky důrazu na jazykové kompetence také v mezinárodních společnostech a obchodu. Absolventi jsou rovněž připraveni pokračovat ve studiu v navazujícím magisterském programu Odvětvový management (se specializacemi Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu) nebo v kvalitních navazujících magisterských studijních programech ekonomického zaměření v tuzemsku i v zahraničí. Standardní doba studia jsou tři roky.

 

Magisterské studium

Odvětvový management (navazující magisterský studijní program)

Program Odvětvový management je určen zejména absolventům bakalářských studijních programů ekonomického, technického nebo přírodovědného směru. Připravuje vysoce kvalifikované odborníky pro pozice středního a vyššího managementu nebo manažery velkých a komplexních projektů, a to zejména v tuzemských i zahraničních průmyslových podnicích, podnicích obchodu, výzkumných a vývojových organizacích, a také národních i nadnárodních orgánech a organizacích tvořících a vyhodnocujících průmyslovou a inovační politiku. Je rovněž připraven pokračovat ve vzdělávání v odpovídajících doktorských studijních programech. Standardní doba studia jsou dva roky. V roce 2020 ho otvíráme ve dvou specializacích, Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu.

 

Přihláška

Máte-li zájem o studium některého z těchto programů nebo se o nich chcete dozvědět více, vyplňte a odešlete nám tento formulář, my s vámi budeme počítat a mailem od nás vždy dostanete všechny aktuální informace o průběhu akreditačního procesu, termínech konání zkoušek, zahájení a výsledcích přijímacího řízení nebo termínech zápisu ke studiu. Můžete si také ověřit, jestli splňujete podmínky pro přijetí bez přijímací zkoušky, případně se dozvědět více, jak přijímací zkouška probíhá.

Pokud se pro studium u nás rozhodnete, můžete podat přihlášku již nyní (formulář vám pošleme), my ji přijmeme a začneme ji zpracovávat hned poté, kdy bude studijní program akreditován Národním akreditačním úřadem.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na studuj.byznys@vscht.cz

* Podrobnější informace o souvislostech mezi existujícími programy MÚVS ČVUT a novými programy VŠCHT Praha.

Těšíme se na vás

 

Aktualizováno: 26.3.2020 00:31, Autor: Jan Kříž

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi