Počkejte prosím...
Nacházíte se: VŠCHT Prahastuduj.vscht.cz → Vyber si program → Studuj byznys na VŠCHT

Studuj byznys na VŠCHT

Studium na VŠCHT Praha

Přihlásit se ke studiu

VŠCHT Praha se rozhodla navázat na předchozí zkušenosti a připravila nabídku bakalářských a navazujících magisterských studijních programů v oblasti vzdělávání Ekonomické obory. V červnu úspěšně akreditovala nový bakalářský studijní program Ekonomika a management a navazující magisterský studijní program Odvětvový management (s volbou mezi specializacemi Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu). Výuka začne v září 2020.

Kdo jste vy

Chcete studovat kvalitní, náročný a prestižní ekonomicko-manažerský studijní program s perspektivou dobrého pracovního uplatnění nebo dalšího studia na škole podle svého výběru v tuzemsku i v zahraničí. Víte, že management není jen o tom dobře mluvit, ale i dobře počítat. Za nedílnou součást svých kompetencí považujete schopnost studovat a pracovat v mezinárodním prostředí a v cizím jazyce.

Kdo jsme my

Jsme tým kvalitních profesorů, docentů a odborných asistentů, kteří už v praktickém životě leccos dokázali, máme zkušenosti s vysokoškolskou výukou ekonomických studijních programů a od roku 2020 jsme posílili pedagogický sbor VŠCHT Praha. Chceme vás dovést k úspěšnému absolutoriu, a proto pro vás již připravujeme témata bakalářských a diplomových prací.

 

profesor Pavel Matějka, rektor VŠCHT Praha (výška 215px)

Jsem rád, že výuku ekonomických programů zahájíme již v září, říká rektor Matějka

 

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze spustí od září 2020 výuku nových ekonomických programů. Po souhlasném stanovisku Rady Národního akreditačního úřadu z červnového zasedání se dokončují formální procedury, takže uchazeči o bakalářský program Ekonomika a management a magisterský program Odvětvový management budou moci podávat přihlášky již v létě.

 

Celý rozhovor na Universitas.cz

 

Jak spolu začít

Podívejte se na zaměření nabízených studijních programů včetně skladby předmětů. Přijímací řízení letos proběhne od 10. července do 31. srpna. Hlásit do programu se lze vyplněním elektronické přihlášky. Pokud vás nabídka zaujala, ale potřebujete další informace, ozvěte se nám mailem na studuj.byznys@vscht.cz nebo pomocí kontaktního formuláře ↓, rádi vám odpovíme.


 

Bakalářské studium

Ekonomika a management (bakalářský studijní program)

Program Ekonomika a management je určen absolventům středních škol. Připravuje kvalifikované odborníky pro pozice nižšího a středního managementu s velmi dobrými ekonomickými, manažerskými, jazykovými a komunikačními dovednostmi, chápající potřeby průmyslové praxe. Snadno proto najdou uplatnění ve výrobních podnicích, ale i v poradenství nebo ve službách, a díky důrazu na jazykové kompetence také v mezinárodních společnostech a obchodu. Absolventi jsou rovněž připraveni pokračovat ve studiu v navazujícím magisterském programu Odvětvový management (se specializacemi Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu) nebo v kvalitních navazujících magisterských studijních programech ekonomického zaměření v tuzemsku i v zahraničí. Standardní doba studia jsou tři roky.

 

Magisterské studium

Odvětvový management (navazující magisterský studijní program)

Program Odvětvový management je určen zejména absolventům bakalářských studijních programů ekonomického, technického nebo přírodovědného směru. Připravuje vysoce kvalifikované odborníky pro pozice středního a vyššího managementu nebo manažery velkých a komplexních projektů, a to zejména v tuzemských i zahraničních průmyslových podnicích, podnicích obchodu, výzkumných a vývojových organizacích, a také národních i nadnárodních orgánech a organizacích tvořících a vyhodnocujících průmyslovou a inovační politiku. Je rovněž připraven pokračovat ve vzdělávání v odpovídajících doktorských studijních programech. Standardní doba studia jsou dva roky. Připravili jsme dvě specializace, Projektové řízení inovací a Řízení chemického průmyslu.

 

Mám zájem o studium

Ke studiu se přihlásíte vyplněním elektronické přihlášky, kterou přijímáme do 31. srpna.

Podání přihlášky je zdarma (přestože v průběhu podání elektronické přihlášky se zobrazuje informace o neuhrazení poplatku, nenechte se zmást, skutečně nemusíte žádné peníze posílat).

Během vyplňování přihlášky budete požádáni o vložení několika příloh:

 

Přihlásit se ke studiu

 

V případě jakýchkoli dotazů zkuste otázky a odpovědi nebo nás kontaktujte na studuj.byznys@vscht.cz či formulářem níže. 

Těšíme se na vás

Ekonomové na VŠCHT Praha - Otázky a odpovědi 

Ekonomové na VŠCHT Praha - Otázky a odpovědi

 

 

Aktualizováno: 11.8.2020 17:51, Autor: Jan Kříž

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi