Počkejte prosím...
Nacházíte se: VŠCHT Prahastuduj.vscht.cz → Vyber si program → Eurobakalář

Eurobakalář

VŠCHT Praha se stala devátou evropskou vysokou školou, která je oprávněna přidat k bakalářskému diplomu za studijní program Chemie a jeho zákonnému dodatku i označení uznané evropské kvality bakalářského studia „EuroBachelor“. Po univerzitách Helsinki, Oulu, Turku, Dublin City, Bologna, Trieste, Perugia, Ca' Foscari Venice je tato pražská škola prvým zástupcem škol z nových zemí EU, která splnila přísné standardy jak ve struktuře výuky vlastní discipliny chemie, tak v oblasti tzv. „soft-skills" a „transferable skills“, neboli měkkých a přenositelných dovedností, mezi které patří cizí jazyky, ale i v přísně posuzované oblasti účasti studentů na životě školy, objektivitě hodnocení studijních výsledků tak zaměstnatelnosti absolventů.

Výhodou vlastnictví známky EuroBachelor je pro studenta možnost přijetí do magisterského studia na kterékoliv univerzitě, která je akreditována k udělování této známky, ale i nesporná kvalita příslušného studia.

šířka 215px

 

VŠCHT Praha bude i nadále rozvíjet proevropský charakter studia. Již nyní může každý student strávit část svého studia v zahraničí díky výměnným programům. VŠCHT Praha své studenty při pobytech v zahraničí finančně podporuje.

 

 

Aktualizováno: 8.11.2018 18:47, Autor: Pedagogické oddělení

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi