Kontakt

Pro informace o přijímacím řízení se obracejte na pedagogické oddělení (dotazy k přijímacímu řízení obecně) nebo na děkanáty fakult (dotazy ke konkrétním studijním programům či ke konkrétní přihlášce)

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Technická 5, 166 28 Praha 6
E-mail: info@vscht.cz
Tel.: +420 220 444 443

VŠCHT Praha má v Dejvicích tři budovy:
Budova A — Technická 5 — dále od stanice metra
Budova B — Technická 3 — blíže ke stanici metra
Budova C — Studentská 6

Jednu budovu má také v Holešovicích, kde se studuje Ekonomika a management:

Jankovcova 23

Jak se k nám dostanete?

Z vlakového nádraží

Z Hlavního nádraží
Metro C směr Háje, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol do stanice Dejvická. Cesta trvá cca 20 minut. Tramvaj č. 26 směr Divoká Šárka, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 20 minut.

Z Masarykova nádraží
Metro B směr Zličín, stanice Můstek, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol do stanice Dejvická. Cesta trvá cca 20 minut. Tramvaj č. 26 směr Divoká Šárka, výstupní stanice Dejvická. Cesta trvá cca 20 minut.

Ze Smíchovského nádraží
Metro B směr Černý Most, stanice Můstek, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol do stanice Dejvická. Cesta trvá cca 30 minut.

Z Nádraží Holešovice 
Metro C směr Háje, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol do stanice Dejvická. Cesta trvá cca 25 minut.

Z autobusového nádraží

Z nádraží Florenc 
Metro B směr Zličín, do stanice Můstek, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol do stanice Dejvická. Cesta trvá cca 25 minut. Metro C směr Háje, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol do stanice Dejvická. Cesta trvá cca 25 minut.

Z nádraží Roztyly 
Metro C směr Letňany, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol do stanice Dejvická. Cesta trvá cca 35 minut.

Další důležitá spojení

Z kolejí Jižní Město
Autobusem ze zastávky Volha libovolným směrem na metro C – směr Letňany, stanice Muzeum, zde přestup na trasu A směr Nemocnice Motol do stanice Dejvická. Cesta trvá cca 45 minut.

Cesta na koleje Jižní Město
Metrem trasy C do stanice Chodov, z vestibulu Metra vyjděte prvním východem vpravo, odtamtud autobusem 177 nebo 193 do stanice Volha (3 zastávky). Cesta trvá z Václavského náměstí asi 30 min. – podle intervalu autobusů.

Automobilem
Automobilem do Dejvic na Vítězné náměstí, směr Evropská (letiště) a zabočit do 1. ulice vpravo (Šolínovy), poté do ulice Technické (druhá vlevo).

Datová schránka: p4sjv5x4