Zažij VŠCHT v předstihu

Rezervovat Rezervovat

Podal/a jsi přihlášku na více studijních programů VŠCHT nebo více vysokých škol a váháš, kterou zvolit? Nejlepším lékem je dostatek relevantních informací a zážitek na vlastní kůži. Proto jsme připravili program Otevřená univerzita, díky kterému si můžeš na jeden den na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být studentem VŠCHT Praha. 

Otevřená univerzita Ti umožní strávit jeden den na půdě VŠCHT Praha v doprovodu studenta magisterského nebo doktorského programu. 

Pokud byste stáli o exkurzi na VŠCHT Praha jako skupina, ať již se svým vyučujícím nebo bez něj, určitě nás také kontaktujte.

Jak to funguje?

Modelový den probíhá během běžné výuky a určitě se během něj podíváš na přednášku, do laboratoře jedné z vědeckých skupin, prohlédneš si celý dejvický kampus a okolí a v neposlední řadě zajdeš třeba do menzy na oběd. Po celou dobu Ti bude k dispozici průvodce, kterého se můžeš zeptat na cokoli, co Tě zajímá nejen ohledně studia na VŠCHT Praha. 

Kromě tohoto základního programu Ti můžeme nabídnout rozhovor s jedním z kariérních koučů v Poradenském a kariérním centru VŠCHT Praha, který Ti může pomoci s výběrem vysoké školy. 

Kdo se může přihlásit? 

Program je určený pro studenty středních škol a vyššího stupně gymnázií. Na konkrétním ročníku nezáleží. 

Jak se přihlásit? 

Pokud Tě program zaujal, stačí vyplnit formulář níže. Potom Tě kontaktujeme a domluvíme se na konkrétním termínu prohlídky dle Tvých i průvodcových časových možností. Můžeš nám dát vědět, zda preferuješ komunikaci přes email nebo telefon.

Zarezervuj si den na VŠCHT Praha