Zažij den na VŠCHT (individuální DOD)

REZERVOVAT REZERVOVAT

Individuální DOD pro přijaté studenty

Jsi přijatý/á ke studiu na VŠCHT Praha, ale nikdy jsi se tam nebyl/a podívat? Rozhoduješ se ještě stále mezi více vysokými školami a máš nezodpovězené otázky ke studiu u nás?

Všem studentům přijatým ke studiu na VŠCHT Praha nabízíme účast na individuálním dnu otevřených dveří během června a července 2021. Školou a kampusem tě budou provázet starší studenti, kteří už mají nějaký ten rok studia za sebou. Prohlídky jsou rozděleny podle bakalářských oborů a probíhají po malých skupinkách, takže budeš mít dostatek prostoru zeptat se na všechno, co tě zajímá.

Přihlásit se na konkrétní termín půjde po 20. květnu vyplněním jednoduchého přihlašovadla. Poté obdržíš email s instrukcemi k místu setkání, kontaktem na průvodce a dalšími informacemi.

Studenti, kteří tě budou provázet

Vzhledem k situaci jsme řady průvodců rozšířili tak, abychom mohli pokrýt poptávku všech přijatých studentů. Zde tedy najdeš profily jen některých z nich, ale věz, že jsou to všichni sympaťáci a nebudeš se s nimi nudit!

Chemie

Lucie Wohlrábová

Chemie a technologie

I když na to možná nevypadá, ve svém volném čase se Lucka věnuje kickboxu. A co se týká chemie, nejlépe se orientuje v oblasti té organické.

Le Tuan Anh (Cuti)

Chemie a technologie

Cuti [Kuty] tě kromě světa technologie organických látek může zasvětit i do umu lukostřelby. Navíc se ve škole aktivně věnuje pomoci novým studentům VŠCHT.

Elena Šulcová 

Chemické a forenzní analýzy

Když se zrovna Elena nevěnuje analýze potravin v laboratoři, můžeš ji najít s flétnou v Police Symphony Orchestra nebo třeba na zasedání fakultního senátu. 

Technologie budoucnosti

Jakub Med 

(Bio) Informatika

Když zrovna Jakub za počítačem nemodeluje průběh různých chemických reakcí nebo nezasedá v univerzitním senátu, rád chodí třeba po horách nebo na koncerty.

Tereza Svatoňová

(Bio)Informatika

Terka tě provede světem bioinformatiky nebo forenzní analýzy. Kromě toho má bohatou zkušenost s organizováním kulturních i populárně naučných eventů, ráda vaří a hraje na kytaru.

Tomáš Kracík

Inženýrství

Tomáš je kovaný chemický inženýr. Neztratí se ale ani ve světě sportu všeho druhu nebo třeba sci-fi a fantasy seriálů, filmů a knih.

Jídlo a zdraví

Mariana Hanková

Potravinářství a výživa

Nejenže se potravinami Mariana zabývá v laboratoři, ráda je senzoricky zkoumá i ve svém volném čase. Taky je to nadšená sportovkyně a členka Studentské komory Rady vysokých škol.

Miloš Apeltauer 

Biotechnologie a biochemie

Miloš je v prvním ročníku doktorského studia a zabývá se biochemií. Kromě toho je nadšený včelař a pilot.

Kristýna Dvořáková 

Léčiva a medicína

Kristýna se již od prváku věnuje léčivům, nyní v rámci doktorátu. když není ve škole, tak hraje na housle, zpívá, tancuje a nebo tráví čas na zimním stadionu, kde hraje hokej.

Materiály a zdroje

Eliška Hrdá

Materiály

Eliška je kromě chemie materiálů nadšená i do cestování, sportu a pití kávy. Také je předsedkyní jednoho z kulturních studentských spolků.

Akram Al Masani 

Suroviny a zdroje energie

Akram se na VŠCHT věnuje technologii ropy a alternativních paliv, zároveň má přehled i v oblasti mezinárodních vztahů a cestovního ruchu a ve volném čase si rád zasportuje.

Kultura a životní prostředí

Václav Durďák 

Ochrana životního prostředí

Nejenže se Václav v rámci své vědecké práce věnuje zlepšování kvality životního prostředí naší planety, snaží se i o zkvalitnění studentského života v dejvickém kampusu. Ve volném čase si nejraději čte knížky po pražských kavárnách. 

Valeriya Grechko 

Ochrana životního prostředí

Od vědy Valeriya občas ráda uteče do světa umění – věnuje se kreslení a je členkou studentského kulturního spolku. Neboj se za ní přijet, pokud preferuješ prohlídku v ruštině nebo ukrajinštině. 

 

Zuzana Sýkorová

Restaurování a umělecká díla

Kromě restaurování tě Zuzka může zasvětit i do tajů permakulturního zemědělství nebo třeba současného tance, kterému se aktivně věnuje. 

Ekonomika a management

Kristýna Kuklová 

Ekonomika a management

Kristýna se po úspěšném dokončení studia chemického inženýrství vydala cestou ekonomie a managementu. Ve volném čase hraje volejbal a zlepšuje se v přípravě (a pití!) kávy

 

Fotogalerie z předešlých individuálních DOD

zobrazit více

Zarezervuj si individuální den otevřených dveří