Zažij den na VŠCHT (individuální DOD)

REZERVOVAT REZERVOVAT

Individuální DOD pro přijaté studenty

Jsi přijatý/á ke studiu na VŠCHT Praha, ale nikdy jsi se tam nebyl/a podívat? Rozhoduješ se ještě stále mezi více vysokými školami a máš nezodpovězené otázky ke studiu u nás?

Všem studentům přijatým ke studiu na VŠCHT Praha nabízíme účast na individuálním dnu otevřených dveří během června a července 2021. Školou a kampusem tě budou provázet starší studenti, kteří už mají nějaký ten rok studia za sebou. Prohlídky jsou rozděleny podle bakalářských programů a probíhají po malých skupinkách, takže budeš mít dostatek prostoru zeptat se na všechno, co tě zajímá.

Přihlásit se můžeš vyplněním jednoduchého formuláře. Poté obdržíš email s instrukcemi k místu setkání, kontaktem na průvodce a dalšími informacemi.

Studenti, kteří tě budou provázet

Vzhledem k situaci jsme řady průvodců rozšířili tak, abychom mohli pokrýt poptávku všech přijatých studentů. Zde tedy najdeš profily jen některých z nich, ale věz, že jsou to všichni sympaťáci a nebudeš se s nimi nudit!

Chemie

Lucie Wohlrábová

Chemie a technologie

I když na to možná nevypadá, ve svém volném čase se Lucka věnuje kickboxu. A co se týká chemie, nejlépe se orientuje v oblasti té organické.

Le Tuan Anh (Cuti)

Chemie a technologie

Cuti [Kuty] tě kromě světa technologie organických látek může zasvětit i do umu lukostřelby. Navíc se ve škole aktivně věnuje pomoci novým studentům VŠCHT.

Elena Šulcová 

Chemické a forenzní analýzy

Když se zrovna Elena nevěnuje analýze potravin v laboratoři, můžeš ji najít s flétnou v Police Symphony Orchestra nebo třeba na zasedání fakultního senátu. 

Technologie budoucnosti

Jakub Med 

(Bio) Informatika

Když zrovna Jakub za počítačem nemodeluje průběh různých chemických reakcí nebo nezasedá v univerzitním senátu, rád chodí třeba po horách nebo na koncerty.

Tereza Svatoňová

(Bio)Informatika

Terka tě provede světem bioinformatiky nebo forenzní analýzy. Kromě toho má bohatou zkušenost s organizováním kulturních i populárně naučných eventů, ráda vaří a hraje na kytaru.

Tomáš Kracík

Inženýrství

Tomáš je kovaný chemický inženýr. Neztratí se ale ani ve světě sportu všeho druhu nebo třeba sci-fi a fantasy seriálů, filmů a knih.

Jídlo a zdraví

Mariana Hanková

Potravinářství a výživa

Nejenže se potravinami Mariana zabývá v laboratoři, ráda je senzoricky zkoumá i ve svém volném čase. Taky je to nadšená sportovkyně a členka Studentské komory Rady vysokých škol.

Miloš Apeltauer 

Biotechnologie a biochemie

Miloš je v prvním ročníku doktorského studia a zabývá se biochemií. Kromě toho je nadšený včelař a pilot.

Kristýna Dvořáková 

Léčiva a medicína

Kristýna se již od prváku věnuje léčivům, nyní v rámci doktorátu. když není ve škole, tak hraje na housle, zpívá, tancuje a nebo tráví čas na zimním stadionu, kde hraje hokej.

Materiály a zdroje

Eliška Hrdá

Materiály

Eliška je kromě chemie materiálů nadšená i do cestování, sportu a pití kávy. Také je předsedkyní jednoho z kulturních studentských spolků.

Akram Al Masani 

Suroviny a zdroje energie

Akram se na VŠCHT věnuje technologii ropy a alternativních paliv, zároveň má přehled i v oblasti mezinárodních vztahů a cestovního ruchu a ve volném čase si rád zasportuje.

Kultura a životní prostředí

Václav Durďák 

Ochrana životního prostředí

Nejenže se Václav v rámci své vědecké práce věnuje zlepšování kvality životního prostředí naší planety, snaží se i o zkvalitnění studentského života v dejvickém kampusu. Ve volném čase si nejraději čte knížky po pražských kavárnách. 

Valeriya Grechko 

Ochrana životního prostředí

Od vědy Valeriya občas ráda uteče do světa umění – věnuje se kreslení a je členkou studentského kulturního spolku. Neboj se za ní přijet, pokud preferuješ prohlídku v ruštině nebo ukrajinštině. 

 

Zuzana Sýkorová

Restaurování a umělecká díla

Kromě restaurování tě Zuzka může zasvětit i do tajů permakulturního zemědělství nebo třeba současného tance, kterému se aktivně věnuje. 

Ekonomika a management

Kristýna Kuklová 

Ekonomika a management

Kristýna se po úspěšném dokončení studia chemického inženýrství vydala cestou ekonomie a managementu. Ve volném čase hraje volejbal a zlepšuje se v přípravě (a pití!) kávy

 

Fotogalerie z předešlých individuálních DOD

zobrazit více