Počkejte prosím...
Nacházíte se: VŠCHT Prahastuduj.vscht.cz → Podej si přihlášku

Podej si přihlášku

 

Bakalářské studium

Fakulty VŠCHT Praha přijímají k bakalářskému studiu uchazeče s ukončeným středním vzděláním s maturitní zkouškou. Přijímací řízení probíhá bez přijímacích zkoušek, pouze u čtyřletého studijního programu je předepsána přijímací talentová zkouška z výtvarných a řemeslných dovedností a pro zahraniční uchazeče bez maturity z českého nebo slovenského jazyka přijímací zkouška z českého jazyka.
→ Podrobné informace 

Magisterské studium

Každý bakalářský studijní program má na VŠCHT Praha přímé pokračování v navazujícím magisterském studiu. Výjimkou je čtyřletý profesní bakalářský studijní program Konzervování-restaurování uměleckořemeslných děl.
→ Podrobné informace

Doktorské studium

Všechny doktorské studijní programy jsou uskutečňovány formou prezenční nebo kombinací prezenční a distanční formy. Standardní doba studia v DSP v prezenční formě je čtyři roky, pouze studijní obor Aplikovaná matematika je tříletý. Student může studovat s podporou stipendia po celou standardní dobu studia.
→ Podrobné informace

Pedagogické oddělení

Jana Fialová

tel.: 220 444 060
e-mail: Jana1.Fialova@vscht.cz

Jana Hladíková

tel.: 220 443 829
e-mail: Jana.Hladikova@vscht.cz

Vlasta Pátková

tel.: 220 444 092
e-mail: patkovav@vscht.cz

Úřední hodiny pro osobní konzultace přihlášek na Pedagogickém oddělení

Po–Čt   9:00–12:00  13:00–15:00

Pá   9:00–12:00  

 

Děkanáty fakult, Univerzitní centrum VŠCHT Praha - Unipetrol

FCHT

Monika Šáchová

bakalářské studium

tel: 220 443 768
e-mail: Monika.Sachova@vscht.cz

 

Klára Voltrová

magisterské studium

tel: 220 443 767

e-mail: Klara.Voltrova@vscht.cz

FTOP

Šárka Dintarová

tel.: 220 443 276
e-mail: Sarka.Dintarova@vscht.cz

FPBT

           

Dana Brzoňová

bakalářské studium

tel.: 220 443 650

e-mail: Dana.Brzonova@vscht.cz

 

Jitka Vydrová

magisterské studium

tel.: 220 443 890

e-mail: Jitka.Vydrova@vscht.cz

FCHI

          

Hana Svobodová

bakalářské studium

tel.: 220 443 891
e-mail: Hana2.Svobodova@vscht.cz

 

Jana Nývltová

magisterské studium

tel.: 220 443 891

e-mail: Jana.Nyvltova@vscht.cz

Litvínov Záluží 

(Univerzitní centrum VŠCHT Praha - Unipetrol)

Zdeňka Pelešková
Ivana Kolmistrová

tel.: 220 444 444
e-mail: Zdenka.Peleskova@vscht.cz

Aktualizováno: 8.11.2018 09:24, Autor: Jana Hladíková

Poplatky

Bankovní spojení:
Československá obchodní banka
kód banky: 0300
Číslo účtu: 0130197294/0300
Variabilní symbol: součástí přihlášky
Specifický symbol:
Konstantní symbol:

V případě úhrady ze zahraničí:
IBAN ČSOB: CZ58_0300_0000_0001_3019_7294
SWIFT KÓD: CEKO CZ PP

×

Adresa pro přihlášky

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze  
pedagogické oddělení
Technická 5
166 28 Praha 6

×


KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Požadavky na zdravotní způsobilost (Informace o možných zdravotních rizicích studia na VŠCHT Praha)31.12.2019

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi