Počkejte prosím...
Nacházíte se: VŠCHT Prahastuduj.vscht.cz → Podej si přihlášku

Podej si přihlášku

 

Bakalářské studium

Fakulty VŠCHT Praha přijímají k bakalářskému studiu uchazeče s ukončeným středním vzděláním s maturitní zkouškou. Přijímací řízení probíhá bez přijímacích zkoušek, pouze u čtyřletých studijních oborů je předepsána přijímací talentová zkouška z výtvarných a řemeslných dovedností a pro zahraniční uchazeče bez maturity z českého nebo slovenského jazyka přijímací zkouška z českého jazyka.
→ Podrobné informace 

Magisterské studium

Každý bakalářský studijní obor má na VŠCHT Praha přímé pokračování v navazujícím magisterském studiu. Výjimkou jsou čtyřleté profesní bakalářské obory programu Konzervování-restaurování objektů kulturního dědictví-uměleckořemeslných děl.
→ Podrobné informace

Doktorské studium

Všechny doktorské studijní programy jsou uskutečňovány formou prezenční nebo kombinací prezenční a distanční formy. Standardní doba studia v DSP v prezenční formě je čtyři roky, pouze studijní obor Aplikovaná matematika je tříletý. Student může studovat s podporou stipendia po celou standardní dobu studia.
→ Podrobné informace

Pedagogické oddělení

Jana Fialová

tel.: 220 444 060
e-mail: Jana1.Fialova@vscht.cz

Jana Hladíková

tel.: 220 443 829
e-mail: Jana.Hladikova@vscht.cz

Lea Knoblochová

tel.: 220 444 092
e-mail: Lea.Knoblochova@vscht.cz

Úřední hodiny pro odevzdávání přihlášek

Po–Čt   9:00–12:00  13:00–15:00

Pá   9:00–12:00  

 

Děkanáty fakult, Výukové a studijní centrum v Litvínově-UniCRE

FCHT

Monika Šáchová

tel.: 220 443 768, 220 444 148
fax: 224 310 422
e-mail: Monika.Sachova@vscht.cz

FTOP

Šárka Dintarová

tel.: 220 443 276
fax: 233 335 216
e-mail: Sarka.Dintarova@vscht.cz

FPBT

Jitka Vydrová

tel.: 233 335 215
fax: 233 339 990
e-mail: Jitka.Vydrova@vscht.cz

FCHI

Hana Svobodová

tel.: 220 443 891
e-mail: Hana2.Svobodova@vscht.cz

Litvínov Záluží 

Zdeňka Pelešková
Ivana Kolmistrová

tel.: 220 444 444
e-mail: Zdenka.Peleskova@vscht.cz

 

Aktualizováno: 27.2.2017 08:39, Autor: Jana Hladíková

Poplatky

Bankovní spojení:
Československá obchodní banka
kód banky: 0300
Číslo účtu: 0130197294/0300
Variabilní symbol: 963
Specifický symbol: číslo elektronické přihlášky
Konstantní symbol:

  • v případě úhrady převodem z bankovního účtu: 0308
  • v případě úhrady poštovní poukázkou typu A: 379

V případě úhrady ze zahraničí:
IBAN ČSOB: CZ58_0300_0000_0001_3019_7294
SWIFT KÓD: CEKO CZ PP

×

Adresa

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze  
Technická 5
166 28 Praha 6

×


KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné od Platné do
Adamantan – Průvodce přijímacím řízením26.09.2016
Požadavky na zdravotní způsobilost (Informace o možných zdravotních rizicích studia na VŠCHT Praha)28.11.201628.12.2017

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit responzivní verzi